تبلیغات
كمیته امداد شهرستان رضوانشهر - مطالب آبان 1394
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر
روز دوشنبه مورخه 26 آبان 94، ششمین جلسه شبکه نیکوکاری در سال 94 با حضور امام جمعه محترم ، شهردار و شورای محترم شهر ، سرپرست محترم امداد و اعضای شبکه نیکوکاری در دفتر محل کار شهردار رضوانشهر تشکیل گردید. در ابتدا آقای پوروردی سرپرست امداد رضوانشهر با عرض سلام و ادب و تقدیر و تشکر از همکاری اعضای شبکه نیکوکاری گزارشی از عملکرد و فعالیت های این مرکز در 8 ماهه سالجاری را ارائه نمودند و گفت: همه با هم در جهت مساعدت به نیازمندان گام برداریم و از تمام ظرفیت ها استفاده نماییم.
سپس حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حبیبی امام جمعه رضوانشهر از همکاری های اعضای شبکه که بطور جهادی فعالیت می نمایند تقدیر و تشکر نمودند و فرمودند خداوند در قرآن کریم می فرمایند: افراد نیکوکار در نزد من محبوب هستند. همه انسانها نان خور خدا هستند و مومنان با کمترین امکانات بیشترین فایده را به جامعه می رسانند. ایشان همچنین بر استفاده از ظرفیت های بالقوه شهرستان و توان افراد خیر و نیکوکار و تشویق و سوق دادن آنها به سمت شبکه نیکوکاری تاکید نمودند.
در ادامه آقای اسدی شهردار محترم رضوانشهر نیز با تقدیر و تشکر از کمیته امداد و مرکز نیکوکاری رضوان قول مساعدت به نیازمندانی که با الویت معرفی می شوند را دادند.
سپس آقای احمدی از اعضای شبکه نیکوکاری ضمن ادب و احترام خدمت حاضرین بر بازدید های میدانی از خانواده های نیازمندان با حضور مسئولین تاکید داشتند و همچنین خواستار مکان جدید در داخل شهر برای این مرکز شدند و در پایان مقرر گردید همایشی با حضور خیرین و نیکوکاران مرکز نیکوکاری رضوان با همکاری شهرداری و شورای شهر در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردد.تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1394 | 10:44 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر
 سرپرست کمیته امداد(ره) شهرستان رضوانشهر توانمندسازی مددجویان را رویکرد اصلی این نهاد برشمرد و افزود: در سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی و ارتقاء سطح توانمندی مددجویان با گسترش زمینه های اشتغال در اولویت برنامه های کمیته امداد است و اظهار داشت: واحد خودکفائی و اشتغال شهرستان رضوانشهر در هفت ماهه اول سال 94 تعداد  90 مورد وام اشتغال و خودكفایی  به مبلغ 11میلیارد و 770 میلیون ریال به مددجویان تحت پوشش و اقشار نیازمند از منابع صندوق اشتغال امداد و بانکی  پرداخت نموده است.

در سال 94 تعداد 647 مورد آموزش(بلندمدت و کوتاه مدت)  برای مجریان طرحهای خودکفائی و اشتغال و 75 مورد حرفه آموزی برای  دانش آموزان مقطع دبیرستان با هزینه ای بیش از 165 میلیون و 35هزار ریال جهت پایداری و پیشرفت طرحها برگزار نموده است .
وی همچنین اعلام نمود برای 17 نفر نیز كاریابی و استاد شاگردی صورت گرفته است.تاریخ : یکشنبه 24 آبان 1394 | 10:31 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر
سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر گفت:پرداخت صدقه یکی از موارد مورد تاکید در دین اسلام است.

پوروردی بیان داشت: تعداد صنادیق نصب شده و توزیع شده در سطح شهرستان 14549عدد (صندوقهای بزرگ معابر380عدد ، صندوقهای متوسط در اماکن عمومی216 عدد و تعداد صندوقهای کوچک توزیع شده در منازل ، اماكن كسب 13953عدد) می باشد.
وی اظهار داشت:جمع کل صدقات جمع آوری شده شهرستان تا پایان 7 ماهه نخست سال 94 مبلغ   1،649،701،950  ریال بوده است که نسبت به مدت زمان مشابه سال  گذشته 14 درصد افزایش یافته است.
 
پوروردی در بخشی دیگر از صحبتهای خود بیان داشت: مبالغ جمع آوری شده در سرفصلهای درمان، ابن سبیل(موردی)، فرهنگی ،آموزش، خودکفایی و اشتغال، کمک هزینه ازدواج ، وام قرض الحسنه، عمران و غیره  و... هزینه میگردد.
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حمایتهای همه جانبه مردم نوعدوست رضوانشهر اظهار داشت:خیرین عزیز می توانند جهت کمک به نیازمندان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 01344621553 و  01344623880  کمیته امداد امام خمینی شهرستان رضوانشهر تماس حاصل فرمایند.
ضمنا شماره حساب 835688747 بانک تجارت شعبه رضوانشهر جهت واریز کمکهای نقدی شما عزیزان معرفی میگردد.


تاریخ : شنبه 23 آبان 1394 | 08:36 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر
روز پنجشنبه مورخه 21 مهر 94 مراسم پر فیض زیارت عاشورا به مناسبت فرا رسیدن ماه صفر با حضور سرپرست و کارکنان امداد رضوانشهر در محل نمازخانه امداد برگزار گردید.

پس از مراسم زیارت عاشورا، از زحمات آقای مجید شافعی با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجیل بعمل آمد. لازم به ذکر است آقای شافعی که در سمت مدیر مجتمع رهپویان ولایت با امداد همکاری داشتند، در حال حاضر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به فعالیت می باشند و همچنین خانم جعفری معاون مجتمع رهپویان ولایت با حفظ سمت به عنوان سرپرست این مجتمع انتصاب شدند.تاریخ : جمعه 22 آبان 1394 | 08:11 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
روز سه شنبه مورخه 12 آبان 94 سرپرست محترم امداد جناب آقای پوروردی به همراه معاون و کارشناس مسئول فرهنگی جهت بازدید از فعالیتهای مجتمع رهپویان ولایت از فضای مجتمع  بازدید بعمل آوردند و عملکرد و مستندات موجود را مورد بررسی قرار دادند.


تاریخ : جمعه 15 آبان 1394 | 08:46 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر

صبح روز چهارشنبه سیزدهم  آبان ماه سال جاری به مناسبت روز 13 آبان  راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان(روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

در این راهپیمایی شرکت کنندگان  با سر دادن شعار های  مرگ بر آمریکا و اسرائیل انزجار خودشان را از استکبار جهانی اعلام نمودند.
تاریخ : پنجشنبه 14 آبان 1394 | 08:27 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی  کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر:
اعضای شبکه نیکوکاری رضوان در راستای اجرای طرح مفتاح الجنه از خانواده های نیازمند در قالب طرح مفتاح الجنه عیادت و سرکشی بعمل آوردند و در جریان مشکلات و تنگناهای این خانواده ها قرار گرفتند و قول مساعدت درمانی، عمرانی و جهیزیه را دادند. لازم به ذکر است در این بازدید مساعدت نقدی و کالایی  جمعاً به ارزش 5 میلیون  مساعدت گردید.


تاریخ : پنجشنبه 14 آبان 1394 | 08:21 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر

روز دوشنبه مورخه 4 آبان 94 سرپرست امداد به همراه ریاست محترم بانک رفاه شعبه رضوانشهر و کارشناسان واحد خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از طرح های اشتغالزایی شهرستان رضوانشهر بازدید و سرکشی بعمل آوردند. در جریان این بازدید آقای پوروردی سرپرست محترم امداد گزارشی از اجرای طرح های اشتغالزایی در سالجاری را ارائه نمودند و خواستار تلاش بیشتر در جهت ایجاد شغل برای نیازمندان شدند.
لازم به ذکر است جهت تقدیر و تشکر از همکاری بانک رفاه در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی با اهدا لوح تقدیر از آقای حاجتی ریاست محترم بانک رفاه رضوانشهر تجلیل بعمل آمد.
ضمناً در 7 ماهه سالجاری تعداد 90 مورد تسهیلات اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر11 میلیارد و 770 میلیون ریال از منابع بانکی و امدادی پرداخت گردیده است.


تاریخ : سه شنبه 5 آبان 1394 | 07:22 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی  کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر:
روز یکشنبه مورخه 3 مهر 94 اعضای شبکه نیکوکاری رضوان در راستای اجرای طرح مفتاح الجنه از خانواده سالمند نیازمند پوشش در قالب طرح مفتاح الجنه عیادت و سرکشی بعمل آوردند. لازم به ذکر است در این بازدید مساعدت نقدی و سبد غذایی جمعاً به ارزش 1 میلیون و 200 هزار ریال به این نیازمند مساعدت گردید.


تاریخ : دوشنبه 4 آبان 1394 | 08:09 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر

به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و با تاسی از سنت حسنه ائمه اطهار و با همت هیئت عامل مرکز نیکوکاری رضوان و مردم نیکوکار شهرستان رضوانشهر تعداد 200  نفر خانواده مددجو و اقشار آسیب پذیر جامعه اطعام شدند و همچنین تعداد 3 رأس گوسفند به ارزش 18 میلیون ریال نیز پس از قربانی بین نیازمندان توزیع گردید.
تاریخ : یکشنبه 3 آبان 1394 | 11:01 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.