تبلیغات
كمیته امداد شهرستان رضوانشهر - مطالب مهر 1394

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر
روز پنجشنبه مورخه 23 مهر 94 مراسم پر فیض زیارت عاشورا به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم با حضور ائمه محترم جمعه رضوانشهر و پره سر، معاون محترم فرمانداری، بخشدار مرکزی، شهردار رضوانشهر ، اعضای شورای شهر و  کارکنان امداد رضوانشهر در محل نمازخانه امداد برگزار گردید.

در این مراسم ضمن قرائت زیارت عاشورا، آقای مقدمی کارشناس مسئول فرهنگی امداد به مناسبت فرارسیدن ماه محرم در وصف سرور و سالار شهیدان با مداحی جمع حاضر را به فیض رساندند.تاریخ : پنجشنبه 23 مهر 1394 | 09:51 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر
روز چهارشنبه مورخه 22 مهرماه 94 ، پنجمین جلسه شبکه نیکوکاری در سال 94 با حضور اعضای شبکه در دفتر معاون محترم فرمانداری شهرستان رضوانشهر تشکیل گردید. در ابتدا آقای پوروردی سرپرست امداد رضوانشهر  با عرض سلام و ادب و تقدیر و تشکر از همکاری اعضای مرکز نیکوکاری گفت: در این مرکز خدمات ارائه شده بدون بروکراسی و بصورت مستقیم ارائه می شود و الویت خدمات با افرادی است که تحت حمایت هیچ نهادی نباشند و همچنین بیماران صعب العلاج از خدمات این مرکز استفاده می نمایند.
سپس حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حبیبی امام جمعه رضوانشهر ضمن خوشامدگویی به حاضرین و تقدیر و تشکراز همکاری های اعضای محترم هیئت عامل فرمودند: حضرت علی می فرمایند: زمانیکه نیازمندانی که به شما مراجعه می نمایند ، نعمتهای خداوند بر شما نازل می گردد. ایشان بر دستگیری از فقرا تاکید داشتند. سپس آقای مهندس چراغی معاون محترم فرمانداری ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ماه محرم از زحمات اعضای محترم مرکز نیکوکاری رضوان تقدیر و تشکر نمودند و خواستار پیگیری و ادامه خدمت رسانی به اقشار ضعیف جامعه شدند.
در ادامه آقای پوراکرامی مسئول اجرایی شبکه نیکوکاری گزارش 6 ماهه از فعالیتهای این شبکه را ارائه نمودند و سپس احکام دوتن از اعضای جدید مرکز نیکوکاری به آنها تحویل گردید.


تاریخ : چهارشنبه 22 مهر 1394 | 01:00 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر از پرداخت 228 فقره وام کارگشایی در شش ماهه نخست سال 94خبر داد.

وجیه ا... پوروردی گفت: در شش ماه اول سال 94 تعداد 228 فقره وام قرض الحسنه کارگشائی با اعتباری معادل  2میلیارد و 36 میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد و اقشار آسیب‌ پذیر پرداخت شده است و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای کمیته امداد در راستای حل مشکلات خانواده‌های تحت حمایت، پرداخت وام کارگشایی به آنها است، اضافه کرد: این وا‌م‌ها به منظور حل مشکلات معیشتی، فرهنگی، تحصیلی، درمانی،ازدواج، مسکن غیرمددجو و... پرداخت می‌شود.


تاریخ : یکشنبه 19 مهر 1394 | 08:02 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
روز پنجشنبه مورخه 16 مهر 94  سرپرست امداد  با همراهی ناظر فنی عمران رضوانشهر از طرح های مسکن مددجویی در حال ساخت بازدید و سرکشی بعمل آوردند . در جریان این بازدیدها وجیه ا... پوروردی ضمن تاکید بر رعایت اصول فنی و مهندسی و استفاده از مصالح مرغوب تحویل بموقع طرح ها را بسیار مهم و ضروری برشمرد.


تاریخ : جمعه 17 مهر 1394 | 06:50 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
 روز دوشنبه مورخه 13 مهر 94 مراسم ترویج ازدواج آسان با حضورامام جمعه محترم ، فرماندار محترم، ریاست محترم دانشگاه پیام نور، ریاست محترم اداره ارشاد اسلامی، جمعی از خیرین و نیکوکاران طرح کوثرو نوعروسان و دامادان تحت حمایت کمیته امداد رضوانشهردر سالن اجتماعات مجتمع رهپویان ولایت برگزار گردید. در این مراسم وجیه ا... پوروردی سرپرست امداد شهرستان رضوانشهرضمن خوش آمد گویی به حاضرین گزارشی از عملکرد ستاد ازدواج آسان شهرستان و همچنین گزارشی از عملکرد کمیته امداد در بخش فراهم آوردن شرایط ازدواج آسان جوانان و تعداد جهیزیه و کمک هزینه ازدواج اهداء شده به جوانان تحت حمایت ارائه نمودند و در ادامه مراسم کلیپی از خدمات ارائه شده به مزدوجین و پیام مقام معظم رهبری در خصوص ازدواج جوانان پخش شد و همچنین آقای مقدمی کارشناس مسئول فرهنگی امداد رضوانشهر با مولودی خوانی در وصف ائمه اطهار جمع حاضر را به فیض رساندند.لازم به ذکر است 2 مورد کمک هزینه ازدواج به مبلغ 40 میلیون ریال به مزدوجین تحت حمایت امداد اهداء گردید واز ابتدای سال جاری به 22 زوج تحت حمایت مبلغ 370 میلیون ریال کمک هزینه خرید جهیزیه پرداخت شده است.ضمناً از سه مشترک پردرآمد صندوق صدقات با اهدای جوایزی تجلیل به عمل آمد.


تاریخ : سه شنبه 14 مهر 1394 | 12:44 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان رضوانشهر
روز جمعه مورخه 10 مهر 94 با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم محل تازه آباد رضوانشهر برگزار گردید. در آغاز این مراسم معنوی حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حبیبی امام جمعه محترم رضوانشهر این نمایش با گرامیداشت یاد امام راحل و شهدا گفت:خداوند به رسولش فرموده است اگر علی را به مقام ولایت نرسانی رسالتت کامل نشده است.

وی در ادامه گفت : ایران اسلامی به دنبال اسلام ناب محمدی است و اسلام ناب محمدی می گوید که شیعه و سنی در کنار یکدیگر هستند و هیچ تفاوتی باهم ندارند .

حجت الاسلام حبیبی در صحبت های پایانی خود گفت : اسلام ناب بر اساس مهربانی ها بنا نهاده شده است.

لازم به ذکر است ایستگاه صلواتی کمیته امداد در این مکان برپا و از حاضرین با شربت و شیرینی پذیرایی بعمل آمد.تاریخ : شنبه 11 مهر 1394 | 09:12 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

 به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
 در ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخه 8 مهر94 هم زمان با سراسر کشور زنگ عاطفه ها با حضور فرماندار محترم، فرماندهی محترم سپاه ناحیه،  مدیر محترم آموزش و پرورش، سرپرست امداد و روسای ادارات سطح شهرستان رضوانشهر و خیرین به صورت نمادین در دو مدرسه شرف رضوانشهر و قدس پره سربه صدا در آمد .

مسئولین و دانش آموزان حاضر با کمکهای نقدی خود در این جشن ملی سهیم شدند.لازم به ذکر است بیستمین جشن عاطفه ها در تاریخهای 26و27 شهریورماه در سطح شهرستان و 8 مهرماه در سطح مدارس  با شعار مهر در انتظار مهر جهت جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند و فراهم نمودن شرایط مناسب برای آنان در تمامی مدارس  و سطح شهرستان برگزار گردید.


تاریخ : چهارشنبه 8 مهر 1394 | 12:10 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
روز پنجشنبه مورخه 2 مهر 94 همزمان با عید سعید قربان تعداد 13 رأس گوسفند به ارزش 50 میلیون ریال قربانی و بین نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد رضوانشهر توزیع گردیدد.
تاریخ : دوشنبه 6 مهر 1394 | 01:24 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.