تبلیغات
كمیته امداد شهرستان رضوانشهر - مطالب شهریور 1394
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
روز پنجشنبه مورخ 26 شهریور94، همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه ها با شعار مهر در انتظارهمدلی در سطح شهرستان با حضور فرماندار محترم، معاون محترم فرماندار، بخشداران محترم مرکزی و پره سر، شهردار محترم ،ریاست محترم شورای شهر ، سرپرست محترم امداد رضوانشهر، مسئولین ادارات و نهاد ها و مردم عزیز شهرستان رضوانشهر برگزار گردید، مسئولین و مردم فهیم و نوعدوست رضوانشهری  بار دیگر با حضور در پایگاه های کمیته امداد گامی در جهت حل بخشی از مشکلات دانش آموزان نیازمند شهرستان برداشتند و با کمکهای نقدی و غیر نقدی خود در این جشن بزرگ ملی سهیم شدند.
لازم به ذکر است نمایشگاه عرضه لوازم التحریر ایرانی واسلامی نیز در جنب ایستگاه جشن عاطفه ها با 20 درصد تخفیف برپا گردیده است.


تاریخ : پنجشنبه 26 شهریور 1394 | 05:30 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
مردم خیر و نوعدوست شهرستان رضوانشهر
باسلام و عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن بهار علم و دانش، تقدیر و تشکر از مساعدتهای صمیمانه شما بزرگواران در سنوات گذشته، با توجه به اینکه در آستانه سال تحصیلی قرار گرفته ایم، چشمان بسیاری از دانش آموزان نیازمند ، جهت مساعدت پر مهر و عطوفت شما عزیزان، بهترین لحظات عمر خود را به انتظار نشسته اند، به همین منظور کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی شما مردم نوعدوست می باشد تا کمکهای جمع آوری شده را در کوتاهترین زمان ممکن بدست دانش آموزان بی بضاعت برسانیم.
وعده ما در روزهای پنج شنبه 94/06/26 و جمعه 94/06/27 در ایستگاه های جمع آوری کمک کمیته امداد و مصلی های برگزاری نماز جمعه.

ضمنا شماره حساب 835688747 بانک تجارت شعبه رضوانشهر آماده دریافت کمکهای نقدی شما عزیزان می باشد.
شماره تلفن01344621553 آماده پاسخ گویی به تماسهای شما می باشد.

روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهرتاریخ : سه شنبه 24 شهریور 1394 | 10:19 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر
روز یکشنبه مورخه 22 شهریور94 ، جلسه شورای بانکهای عامل شهرستان رضوانشهر با موضوع هماهنگی در جهت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی با حضور فرماندار محترم، معاون اشتغال و خودکفایی امداد استان، روسای بانکها و مسئولین شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری رضوانشهربرگزار گردید.
در ابتدای جلسه جناب آقای مهندس امام پناهی فرماندار محترم شهرستان رضوانشهر با عرض سلام و صلوات بر روح پرفتوح امام راحل(ره) و آرزوی صحت و سلامتی برای مقام معظم رهبری، پیشاپیش هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند و بیان داشت: بانکها به عنوان یک بنگاه اقتصادی نقش پررنگی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی دارند و گفت: از روسای محترم بانکها به عنوان صف اول خط مقدم رونق اقتصادی انتظار داریم با دستگاه های مجری اشتغالزایی همکاری و تعامل داشته باشند.
در ادامه جناب آقای دکتر رضادوست معاون محترم اشتغال و خودکفایی امداد استان ضمن عرض ادب و احترام خدمت حاضرین در جلسه از همکاری های مدیران بانکها تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند استان گیلان در سال 93 جزء 5 استان برتر در سطح کشور در زمینه جذب اعتبارات اشتغالزایی بود و شهرستان رضوانشهر در رتبه برتر استان قرار گرفت که این امر نشاندهنده تعامل و همکاری بانکها با امداد است. ایشان فرایندهای اشتغالزایی در امداد را (استعدادسنجی، آموزش، پایدارسازی طرح های گذشته، آموزش کارآفرینی، حرفه آموزی، کاریابی و تعامل با کارفرمایان) دانستند. وی نظارت دقیق و مستمر بر طرح های اشتغالزایی را عامل پایداری طرح های اشتغال عنوان نمود و از مدیران بانکها خواستار تسهیل در اخذ ضامنین و بازدید مشترک از طرح های اشتغال ایجاد شده را شدند.
سپس آقای پوروردی سرپرست محترم امداد رضوانشهر ضمن سلام و ادب خدمت حضار در جلسه رویکرد امداد را توانمندسازی مددجویان دانست و این امر محقق نخواهد شد مگر با همکاری و تعامل بانکها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی. وی آمار سال 93 و شش ماهه سال 94 در حوزه اشتغالزایی را ارائه نمودند و از زحمات بانکهای عامل تقدیر و تشکر نمودند و قول همکاری و پیگری اقساط معوق بانکها را دادند.
در ادامه جلسه هر یک از مدیران بانکها و مسئولین شهرستانی مطالب خود را بیان نمودند.


تاریخ : دوشنبه 23 شهریور 1394 | 02:03 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی  کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر:
روز یکشنبه مورخه 22 شهریور94 اعضای شبکه نیکوکاری رضوان در راستای اجرای طرح مفتاح الجنه از خانواده دارای یتیم تحت پوشش در قالب طرح مفتاح الجنه عیادت و سرکشی بعمل آوردند. لازم به ذکر است در این بازدید مساعدت نقدی و لوازم مورد نیاز تحصیل  جمعاً به ارزش 2 میلیون و 500 هزار ریال به یتیم تحت حمایت مساعدت گردید.


تاریخ : دوشنبه 23 شهریور 1394 | 01:44 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر
روز سه شنبه مورخه 17 شهریور94 ، چهارمین جلسه شبکه نیکوکاری در سال 94 با حضور اعضای شبکه در دفتر امام جمعه محترم رضوانشهر تشکیل گردید. در ابتدا آقای پوروردی سرپرست امداد رضوانشهر  با عرض سلام و ادب و تقدیر و تشکر از همکاری اعضای شبکه نیکوکاری گفت: جشن عاطفه ها و عید سعید قربان را همزمان با بازگشایی مدارس در پیش داریم و می طلبد که همه با هم در جهت مساعدت به دانش آموزان نیازمند گام برداریم و از تمام ظرفیت ها بخصوص شبکه نیکوکاری استفاده نماییم.
سپس حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حبیبی امام جمعه رضوانشهر ضمن خوشامدگویی به حاضرین و تقدیر و تشکراز همکاری های اعضای شبکه، مرکز نیکوکاری رضوان را منشأ خیر در شهرستان دانستند و بیان داشتند این مرکز توانسته خدمات بسیاری به نیازمندان ارائه نماید و پشتوانه ای برای کمیته امداد محسوب می شود. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش اعضای هیئت عامل اشاره نمودند که بطور رایگان و برای رضای خدا در این مرکز فعالیت می نمایند و انشاءاله خداوند اجر عظیمی را به آنها عطا نماید.
در ادامه آقای پوراکرامی مسئول اجرایی شبکه نیکوکاری گزارش5 ماهه از فعالیتهای این شبکه را ارائه نمودند و سپس هر یک از اعضاء نظرات خود را بیان داشتند.


تاریخ : چهارشنبه 18 شهریور 1394 | 01:10 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
سرپرست امداد رضوانشهر از کمک 1 میلیارد و 33 میلیون ریالی حامیان عزیز در پنج  ماهه  سال1394  و رشد 33 درصدی جذب مقرری از حامیان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.وجیه ا... پوروردی با اعلام این خبر افزود:  تعداد  940 نفر از حامیان عزیز حمایت 135 نفر از ایتام و 80 نفراز فرزندان طرح محسنین  تحت پوشش امداد رضوانشهر را بر عهده دارند  و ادامه داد : به طور میانگین برای هر یتیم بیش از 4804651 ریال اختصاص یافته و همچنین اعلام نمود:واحد اکرام ایتام شهرستان رضوانشهردر جمع آوری مقرری ماهیانه برای ایتام نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته (93) بیش از 33 درصد رشد داشته است. ایشان در پایان به پاس کمکهای حامیان بزرگوار از آنان تقدیر و تشکر نمودند.ادامه مطلب
تاریخ : سه شنبه 17 شهریور 1394 | 11:45 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

 

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر از پرداخت 147 فقره وام کارگشایی در پنج ماهه نخست سال 94خبر داد.

وجیه ا... پوروردی گفت: در پنج ماه اول سال 94 تعداد 147 فقره وام قرض الحسنه کارگشائی با اعتباری معادل  1 میلیارد و 293 میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد و اقشار آسیب‌ پذیر پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای کمیته امداد در راستای حل مشکلات خانواده‌های تحت حمایت، پرداخت وام کارگشایی به آنها است، اضافه کرد: این وا‌م‌ها به منظور حل مشکلات معیشتی، فرهنگی، تحصیلی، درمانی،ازدواج، مسکن غیرمددجو و... پرداخت می‌شود.

تاریخ : یکشنبه 15 شهریور 1394 | 07:25 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

انا لله و انا الیه راجعون

ما ز بالاییم و بالا می رویم

محدرضا کرامتی عزیزمان که قفس تن بر او سنگینی می کرد پر کشید و به عرشیان  پیوست.

«و هرازگاه  در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید» درگذشت(محمدرضا کرامتی) گرامی را به  خانواده محترم آن عزیز از دست رفته و کلیه امداد گرانی که افتخار همکاری و همراهی با ایشان را داشته اند تسلیت عرض نموده  وبرای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .


روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهرتاریخ : شنبه 7 شهریور 1394 | 08:20 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
 به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
روز
پنجشنبه مورخ 5 شهریور 94 هم زمان با چهارمین روز از هفته دولت آیین تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان رضوانشهر با حضور فرماندار رضوانشهر,امام جمعه محترم شهرستان، بخشداران ,شهرداران و رؤسای ادارات  و کارکنان دولت به جهت قدردانی از زحمات  کارمندان و مدیران  نمونه ادارات مختلف  برگزار شد.

فرماندار رضوانشهر در این مراسم خدمت‌رسانی به مردم را یک وظیفه اصلی دانست.

حمیدرضا امام پناهی با بیان اینکه اگر مسئولان به وظایف خود درست عمل کنند مشکلات جامعه برطرف می‌شود، افزود: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران پروژه‌های خوبی در هفته دولت به بهره‌برداری رسیده است.

وی از رشد دو برابری آمار طرح‌های افتتاحیه این شهرستان خبر داد و گفت: تمام مسئولان با تلاش و همدلی و همزبانی توانسته‌اند 75 طرح را به بهره‌برداری برسانند.

فرماندار رضوانشهر با اشاره به اینکه دشمنان درصدد بودند با تحریم‌های ظالمانه خود ملت ایران را در انتخابات سرد و مایوس کنند، خاطرنشان کرد: ملت ولایتمدار ایران با حضور پرشور خود در انتخابات دشمنان را مایوس کردند.

همچنین امام جمعه رضوانشهر نیز در مراسم مذکور اظهار کرد: بهترین و محبوب‌ترین بندگان خداوند متعال کسانی هستند که کارهای خوب را مخفی انجام می‌دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حبیبی با بیان اینکه یک کارمند نمونه کسی است که تمام تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به مردم به‌کار می‌گیرد، افزود: کارمندانی که در مشکل‌گشایی مردم تلاش می‌کنند خداوند متعال به آنها پاداش مضاعف عنایت می‌کند.

لازم به ذکر است در پایان مراسم از  5 مدیر نمونه تجلیل بعمل آمد.

ضمناً آقای محمدآصف فتاحی به عنوان کارمند نمونه کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر انتخاب گردید.تاریخ : شنبه 7 شهریور 1394 | 09:44 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
روز پنجشنبه مورخه 5 شهریور94 و همزمان با چهارمین روز ازهفته
دولت، 5 باب مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان رضوانشهر با
حضور امام جمعه محترم ، فرماندار محترم ، بخشدار محترم ، مدیران و مسئولین شهرستان افتتاح گردید.
در جریان این افتتاح وجیه ا... پوروردی ضمن خیر مقدم به همه میهمانان و تبریک به مناسبت هفته دولت اظهار داشت در هفته دولت امسال(94) تعداد 5واحد مسکونی با صرف هزینه ای معادل 950 میلیون ریال با بهره گیری از تسهیلات بانکی و امدادی و خیرین با واگذاری رایگان امتیازات رایگان آب، برق، گاز و پروانه ساخت به بهره برداری رسید.
لازم به ذکر است این واحد مسکونی با مساعدت 200 میلیون ریال خیر ارجمند در طول 65 روز احداث گردیده است.


تاریخ : جمعه 6 شهریور 1394 | 01:04 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2