تبلیغات
كمیته امداد شهرستان رضوانشهر - مطالب مرداد 1394

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر

روز پنجشنبه مورخه 29 مرداد 94 بمناسبت میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) روز دختر و دهه کرامت، مراسم تجلیل از دختران فعال و نمونه امداد شهرستان رضوانشهر در محل مجتمع فرهنگی تربیتی رهپویان ولایت با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری( اجرای مولودی، ارائه گزارش عملکرد، پخش کلیپ،سخنرانی، تجلیل از دختران موفق، پذیرایی) با حضور مسئولین و جمعی از دختران تحت حمایت شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

در این آئین آقای پوروردی سرپرست امداد رضوانشهرضمن تبریك ولادت كریمه اهل‌بیت (ع)، روز دختر ، دهه کرامت و تبریک پیشاپیش به مناسبت میلاد امام رضا (ع) گفت: باید دختران ما سیره حضرت معصومه (س) را الگو و سرمشق خود قرار دهند و باید ضمن رعایت احكام اسلامی در صحنه‌های مختلف جامعه همپای پسران فعال و كوشا باشند . دختران ما باید با تاسی و الگو پذیری از شخصیت این عالمه بزرگوار مسیر سعادت زندگی فردی و اجتماعی خود را انتخاب كنند.
 در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا تربتی نیز به عنوان سخنران مراسم ضمن تبریک این روز به دختران جامعه گفت: رعایت عفاف و حجاب از ویژگی های یك دختر مسلمان است و افزود دختران جامعه ما می بایست با تاسی گرفتن از فاطمه معصومه (س) ایشان را الگوی زندگی خود قرار داده و در مقابل حجمه های فرهنگی دشمن بیاستند . ایشان همچنین در خصوص شیوه زندگی حضرت فاطمه معصومه (س) مطالبی ایراد فرمودند و با ذکر احادیثی حاضرین را به فیض رساندند.                           
در پایان مراسم از دختران فعال در عرصه‌های مختلف فرهنگی، هنری، قرآنی، خوداشتغالی، علمی و اجتماعی شهرستان رضوانشهر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.


تاریخ : پنجشنبه 29 مرداد 1394 | 01:32 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) رضوانشهر
به مناسبت دهه کرامت، مراسم پرفیض زیارت عاشورا مورخه 29 مرداد94  با حضور امام جمعه محترم، فرماندارمحترم ، سرپرست و کارکنان امداد شهرستان رضوانشهر در محل نمازخانه امداد برگزار گردید.

 در این مراسم معنوی حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حبیبی ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت امام رضا(ع) کمیته امداد را یک نهاد انقلابی و ارزشی دانست و بر تقویت و توجه بیشتر به ارزشها تاکید داشتند و فرمودند امداد آلام دردمندان را تسکین می دهد و باید در جهت خدمت رسانی بیشتر به محرومان تلاش نماید. در ادامه جناب آقای مهندس امام پناهی فرماندارمحترم رضوانشهرضمن تقدیر و تشکر از زحمات  کارکنان امداد، کمیته امداد را پناهگاه نیازمندان دانست و گفت: ما وظیفه داریم انسجام این نهاد را حفظ نماییم. ایشان در بخشی دیگر از سخنان خود هدف امداد را توانمندسازی خانواده ها با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی دانست و برای مجموعه امداد و بویژه آقای پوروردی که سمت سرپرست امداد منصوب شده اند آرزوی ثبات قدم در کارها و موفقیت در انجام امورات را داشتند.تاریخ : پنجشنبه 29 مرداد 1394 | 12:45 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر

روز چهارشنبه مورخه 28 مرداد 94 سرپرست امداد شهرستان رضوانشهر به منظور تعامل و همکاری بیشتر با امام جمعه محترم رضوانشهر دیدار نمودند.

در این دیدار امام حضرت حجت اسلام والمسلمین حاج آقا حبیبی امام جمعه محترم رضوانشهر ضمن تبریک انتصاب آقای پوروردی به عنوان سرپرست امداد برای ایشان آروزی موفقیت در جهت خدمت رسانی به نیازمندان را داشتند.

در ادامه این دیدار  جناب آقای پوروردی سرپرست محترم امداد ضمن ابراز خرسندی از این دیدار مطالبی در مورد عملکرد امداد در سرفصل های مختلف بیان نمود و گقت امداد خدمات متنوع و گسترده ای را برای ارائه به نیازمندان دارد و آمادگی مجموعه همکاران امداد برای گسترش ارتباط  و حمایتهای خیرین را اعلام نمودند.

لازم به ذکر است در این دیدار آقای احمدی از اعضای هیئت عامل مرکز نیکوکاری رضوان نیز حضور داشتند.تاریخ : چهارشنبه 28 مرداد 1394 | 01:14 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات


تاریخ : یکشنبه 25 مرداد 1394 | 08:13 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی  کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر:
روز پنجشنبه مورخه 22 مرداد 94 اعضای شبکه نیکوکاری رضوان در راستای اجرای طرح مفتاح الجنه از بیمار صعب العلاج  تحت پوشش در قالب طرح مفتاح الجنه عیادت و سرکشی بعمل آوردند. لازم به ذکر است در این بازدید مساعدت نقدی، سبد کالایی و لوازم پزشکی جمعاً به ارزش 1400000 ریال به بیمار تحت حمایت مساعدت گردید.
تاریخ : شنبه 24 مرداد 1394 | 12:41 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان رضوانشهر

 روز چهارشنبه مورخه 21 مرداد 94 سرپرست امداد شهرستان رضوانشهر به منظور تعامل و همکاری بیشتر با امام جمعه محترم پره سر دیدار نمودند. در این دیدار وجیه ا... پوروردی سرپرست رضوانشهر ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گزارشی از خدمات ارائه شده به مددجویان تحت حمایت را ارائه نمودند و خواستار تعامل و همکاری در جهت جذب کمک های مردمی شدند . در ادامه حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی نژاد امام جمعه محترم پره سر ضمن تبریک انتصاب آقای پوروردی به سمت سرپرستی امداد شهرستان رضوانشهر ، از عملکرد امداد در رسیدگی به امور نیازمندان تقدیر و تشکر نمودند و قول مساعدت و همکاری در زمینه های مخلتف با امداد را دادند.
تاریخ : شنبه 24 مرداد 1394 | 06:51 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات

به گزارش روابط عمومی كمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
روز دوشنبه مورخه 19 مرداد 94 سرپرست امداد رضوانشهر با همراهی معاون محترم اشتغال امداد استان و هیئت همراه  به منظور هماهنگی و تعامل در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان و حل مشکلات آنها با فرماندار شهرستان رضوانشهر دیدار نمودند.
در ابتدای این دیدار جناب آقای دکتر رضادوست معاونت محترم اشتغال و خودکفایی امداد استان ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در خصوص اشتغالزایی در سال گذشته، گزارشی از عملکرد اشتغالزایی امداد استان در سال 93 را ارائه نمودند و بیان داشتند شهرستان رضوانشهر با جذب حداکثری اعتبارات تخصیص داده شده جزء شهرستانهای برتر در سطح استان بوده است و  خواستار تعامل و همکاری بیشتر بانکهای عامل در جهت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد شد.
در ادامه جناب آقای مهندس امام پناهی فرماندار محترم شهرستان رضوانشهر ضمن خوشامدگویی به جمع حاضر از عملکرد امداد تقدیر و تشکر نمود و گفت: کمیته امداد توانسته با نظارت های جدی و مستمر طرح های اشتغالزایی، از انحراف طرح ها جلوگیری نماید و همچنین قول همکاری و نعامل با بانکهای عامل در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغازایی را دادند.
 


تاریخ : چهارشنبه 21 مرداد 1394 | 07:31 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر  
سرپرست امداد رضوانشهر اعلام نمود : در چهار ماهه اول سال 1394در راستای حمایت همه جانبه از اقشار محروم جامعه بویژه مددجویان عزیز، مبلغ 6 میلیارد و 297 میلیون ریال مستمری به حساب2687  خانوار مستمری بگیرتحت حمایت كمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر واریز شده که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته 27درصد رشد داشته است.


وجیه ا... پوروردی ادامه داد: در چهار ماه نخست سال 94تعداد 3086خانوار با جمعیت 5410نفری، در سر فصلهای مختلف از خدمات کمیته امداد شهرستان رضوانشهراستفاده نموده اند.
تاریخ : پنجشنبه 15 مرداد 1394 | 06:25 ق.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
 روز سه شنبه مورخه 13 مرداد 94 سرپرست محترم امداد رضوانشهر به همراه کارکنان امداد از یکی از کارکنان بازنشسته امداد عیادت و سرکشی بعمل آوردند. در این دیدار آقای پوروردی سرپرست امداد آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای آقای محمدرضا کرامتی از کارکنان بازنشسته امداد داشتند و قول مساعدت و پیگیری لازم در خصوص ادامه درمان ایشان را دادند.


تاریخ : چهارشنبه 14 مرداد 1394 | 06:30 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رضوانشهر
روز سه شنبه شنبه مورخه 13مرداد 94  سرپرست امداد  با همراهی ناظر فنی عمران رضوانشهر از طرح های مسکن مددجویی در حال ساخت بازدید و سرکشی بعمل آوردند . در جریان این بازدیدها وجیه ا... پوروردی ضمن تاکید بر رعایت اصول فنی و مهندسی و استفاده از مصالح مرغوب تحویل بموقع طرح ها را بسیار مهم و ضروری برشمرد.تاریخ : سه شنبه 13 مرداد 1394 | 12:39 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2