تبلیغات
كمیته امداد شهرستان رضوانشهر - برگزاری پنجمین جلسه شبکه نیکوکاری شهرستان رضوانشهر در سال 94
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر
روز چهارشنبه مورخه 22 مهرماه 94 ، پنجمین جلسه شبکه نیکوکاری در سال 94 با حضور اعضای شبکه در دفتر معاون محترم فرمانداری شهرستان رضوانشهر تشکیل گردید. در ابتدا آقای پوروردی سرپرست امداد رضوانشهر  با عرض سلام و ادب و تقدیر و تشکر از همکاری اعضای مرکز نیکوکاری گفت: در این مرکز خدمات ارائه شده بدون بروکراسی و بصورت مستقیم ارائه می شود و الویت خدمات با افرادی است که تحت حمایت هیچ نهادی نباشند و همچنین بیماران صعب العلاج از خدمات این مرکز استفاده می نمایند.
سپس حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حبیبی امام جمعه رضوانشهر ضمن خوشامدگویی به حاضرین و تقدیر و تشکراز همکاری های اعضای محترم هیئت عامل فرمودند: حضرت علی می فرمایند: زمانیکه نیازمندانی که به شما مراجعه می نمایند ، نعمتهای خداوند بر شما نازل می گردد. ایشان بر دستگیری از فقرا تاکید داشتند. سپس آقای مهندس چراغی معاون محترم فرمانداری ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ماه محرم از زحمات اعضای محترم مرکز نیکوکاری رضوان تقدیر و تشکر نمودند و خواستار پیگیری و ادامه خدمت رسانی به اقشار ضعیف جامعه شدند.
در ادامه آقای پوراکرامی مسئول اجرایی شبکه نیکوکاری گزارش 6 ماهه از فعالیتهای این شبکه را ارائه نمودند و سپس احکام دوتن از اعضای جدید مرکز نیکوکاری به آنها تحویل گردید.


تاریخ : چهارشنبه 22 مهر 1394 | 01:00 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.