تبلیغات
كمیته امداد شهرستان رضوانشهر - برگزاری جلسه شورای بانکهای عامل شهرستان در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر
روز یکشنبه مورخه 22 شهریور94 ، جلسه شورای بانکهای عامل شهرستان رضوانشهر با موضوع هماهنگی در جهت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی با حضور فرماندار محترم، معاون اشتغال و خودکفایی امداد استان، روسای بانکها و مسئولین شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری رضوانشهربرگزار گردید.
در ابتدای جلسه جناب آقای مهندس امام پناهی فرماندار محترم شهرستان رضوانشهر با عرض سلام و صلوات بر روح پرفتوح امام راحل(ره) و آرزوی صحت و سلامتی برای مقام معظم رهبری، پیشاپیش هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند و بیان داشت: بانکها به عنوان یک بنگاه اقتصادی نقش پررنگی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی دارند و گفت: از روسای محترم بانکها به عنوان صف اول خط مقدم رونق اقتصادی انتظار داریم با دستگاه های مجری اشتغالزایی همکاری و تعامل داشته باشند.
در ادامه جناب آقای دکتر رضادوست معاون محترم اشتغال و خودکفایی امداد استان ضمن عرض ادب و احترام خدمت حاضرین در جلسه از همکاری های مدیران بانکها تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند استان گیلان در سال 93 جزء 5 استان برتر در سطح کشور در زمینه جذب اعتبارات اشتغالزایی بود و شهرستان رضوانشهر در رتبه برتر استان قرار گرفت که این امر نشاندهنده تعامل و همکاری بانکها با امداد است. ایشان فرایندهای اشتغالزایی در امداد را (استعدادسنجی، آموزش، پایدارسازی طرح های گذشته، آموزش کارآفرینی، حرفه آموزی، کاریابی و تعامل با کارفرمایان) دانستند. وی نظارت دقیق و مستمر بر طرح های اشتغالزایی را عامل پایداری طرح های اشتغال عنوان نمود و از مدیران بانکها خواستار تسهیل در اخذ ضامنین و بازدید مشترک از طرح های اشتغال ایجاد شده را شدند.
سپس آقای پوروردی سرپرست محترم امداد رضوانشهر ضمن سلام و ادب خدمت حضار در جلسه رویکرد امداد را توانمندسازی مددجویان دانست و این امر محقق نخواهد شد مگر با همکاری و تعامل بانکها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی. وی آمار سال 93 و شش ماهه سال 94 در حوزه اشتغالزایی را ارائه نمودند و از زحمات بانکهای عامل تقدیر و تشکر نمودند و قول همکاری و پیگری اقساط معوق بانکها را دادند.
در ادامه جلسه هر یک از مدیران بانکها و مسئولین شهرستانی مطالب خود را بیان نمودند.


تاریخ : دوشنبه 23 شهریور 1394 | 01:03 ب.ظ | نویسنده : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رضوانشهر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.